Strona główna
Usługi
Serwis samochodów ciężarowych

SERWIS SAMOCHODÓW ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z dostawczym brykiem, potężną ciężarówką, czy też zwinną przyczepą, jesteśmy gotowi, by przywrócić Twój pojazd do życia. Daj nam szansę, a zrobimy wszystko, byś mógł szybko wrócić na drogę!”

Oferujemy:

Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów

Ul. Świdnicka, 58-116 Nowizna, woj. Dolnośląskie (wylot na Świdnicę, za stacją paliw)
782 001 453
695 382 891

Przegląd Auta Dzierżoniów - Profesjonalna Diagnoza Twojego Pojazdu

Potrzebujesz rzetelnego przeglądu swojego samochodu w Dzierżoniowie? Nasza firma oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne, które pozwolą Ci zachować pewność i bezpieczeństwo na drodze. Dowiedz się więcej o naszych usługach przeglądowych i umów się na termin już dziś!

Myjnia Ręczna Dzierżoniów - Blask Twojego Samochodu na Wyciągnięcie Ręki

Twoje auto zasługuje na najlepszą pielęgnację. Nasza myjnia ręczna w Dzierżoniowie to miejsce, gdzie dbamy o czystość i wygląd Twojego pojazdu. Skorzystaj z naszych usług mycia, woskowania i czyszczenia wnętrza, by Twój samochód zawsze błyszczał!

Lakiernia Dzierżoniów - Odświeżamy Twoje Auto z Pasją

Nasza lakiernia w Dzierżoniowie to miejsce, gdzie marzenia o idealnym lakierze stają się rzeczywistością. Działamy z pasją i dbamy o najdrobniejsze szczegóły, by Twój samochód wyglądał jak nowy. Przekonaj się, dlaczego jesteśmy liderem w branży!

Lakiernik z Kabiną - Twoje Auto, Nasza Precyzja

Nasz doświadczony lakiernik z kabiną w Dzierżoniowie gwarantuje perfekcyjne wyniki. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości materiałom, Twój samochód odzyska swój pierwotny blask. Sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w jakość dla swojego pojazdu!

Call Now Button